למה לבחור במשרד פייל ושות'

יציאה למאבק משפטי מול חברות הביטוח, מחייבת אותך לבחור עורך דין שתוכל לסמוך עליו. כדי שלא תדאג ותדע שמטפלים בתביעתך על הצד הטוב ביותר - אל תתפשר על עורך דין ביטוח!

מדוע לבחור דווקא בנו?

  1. נבחרת מנצחת: במשרד פייל ושות' נבחרת מובילה של כ-30 עורכי דין מקצועיים, מוכשרים ומנוסים. צוות מקצועי שיעשה הכל ויפעל במטרה למקסם את התוצאות עבורך.
  2. לקוחות במרכז: במשרדנו, הלקוח הוא לא עוד "לקוח", אלא קודם כל אדם שפגעו בזכויותיו והוא ניצב במערכה של דוד מול גוליית. אצלנו הלקוח נמצא במרכז התביעה המשפטית ומקבל יחס אישי, שרות הוגן והסברים לאורך כל שלבי ההליך המשפטי. אוזן קשבת, סבלנות ועידוד הם חלק בלתי ביחסי עורך דין – לקוח.
  3. ותק ומקצועיות: 20 שנות ניסיון מקצועי וידע רב שנצבר במשרדנו במהלך השנים, תורמים רבות להצלחת התיקים.
  4. סיפורי הצלחה: אלפי לקוחות מרוצים, שנאבקנו וסייענו להם לממש את זכויותיהם. אלפי לקוחות מרוצים, שעבורם השגנו פיצוי מקסימלי מחברות הביטוח. על הצלחה לא מתפשרים!
  5. ידע זה כח: עורכי הדין מתעדכנים כל העת בפסיקה, חקיקה, תקנות ובהוראות חדשות מכל הגופים והמוסדות הרלוונטיים (משרד המשפטים, משרד האוצר, משרד הבריאות ועוד). בדרך זו אנו צוברים ידע נוסף, וכן מקבלים כלים נוספים לחשיבה יצירתית, שמחזקת את כתבי התביעה.
  6.  המומחים: משרדנו משתף פעולה עם יועצים מתחומים שונים. חוות דעת המומחים תוכלנה לעזור בגיבוש כתבי תביעה בעלי סיכויי הצלחה גבוהים. מומחים מעולמות הרפואה, הביטוח ותחומים נוספים בהתאם לסוג התביעה מעניקים שרות מקצועי ללקוחותינו.
  7. מגשימים יעדים: חזון משרדנו הוא לסייע לאזרח הפשוט מול גופי הביטוח עתירי הידע והמשאבים. זהו מאבק משפטי שבו יחסי הכוחות אינם שוויוניים לכתחילה, אך אנו עושים ככל יכולתנו לצמצם את הפער ולעזור לאדם שניצב לבד במערכה. גם דוד ניצח את גוליית!
דילוג לתוכן