אודות

משרד עורכי הדין פייל ושות' בעל ניסיון רב במתן שירותים משפטיים ללקוחות פרטיים בתביעות ביטוח ונזיקין, לרבות נזקי גוף ורכוש.

המשרד הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל בהם מיוצגים אך ורק לקוחות פרטיים בתביעות משפטיות כנגד חברות הביטוח הגדולות והחזקות במשק.

תחומי הפעילות במשרד כוללים תביעות כנגד חברות ביטוח בכל סוגי פוליסות הביטוח הקיימות, וכן נותנים מענה על כל מקרה של נזק, פגיעה או מקרה ביטוחי אחר שקורה למבוטח או לאדם הנפגע: בין היתר מטפל המשרד בפוליסות תאונות אישיות, בריאות, אובדן כושר עבודה, סיעוד, חיים, מחלות קשות, ביטוח תלמידים, נסיעות לחו"ל, וכן בפגיעות כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה ועוד.

חזון ומטרות

המשרד הוקם על ידי עו"ד דוד פייל לפני כשני עשורים מתוך תחושת שליחות לסייע לאזרח הפשוט מול גופי הביטוח הגדולים, עתירי הידע והמשאבים.

יחסי הכוחות בין האדם הפרטי, לבין חברת הביטוח הגדולה אינם שוויוניים. לגופים הגדולים יש אמצעים כלכליים רבים, ידע מקצועי רחב היקף וניסיון נצבר, כך שהסיכוי של האדם הבודד לממש את מלוא זכויותיו מול המבטח הוא לצערנו לפעמים אפסי.

מתוך אמונה, נחישות, מקצועיות, יצירתיות, ניסיון והרבה רצון לסייע לאזרח הבודד, משרד פייל ושות' עושה את מלוא המאמצים לאזן את הכוחות ומעניק סיוע משפטי לאנשים שנגרמו להם עוולות ונזקים, מול חברות הביטוח.

"כשאני נפגש עם לקוח, קודם כל אני מתייחס אליו כאל אדם שנפגע פעמיים ואני התחנה השלישית בדרכו לדרוש את הפיצוי המגיע לו מחברת הביטוח. כאמור, בפעם הראשונה הוא נפגע פיזית ואילו בפעם השנייה הוא  נפגע כשחברת הביטוח דחתה את תביעתו ולא נתנה לו סעד כספי. לאחר שאני בודק את העוול שנגרם לו ולאחר שהערכתי את הסיכוי שמשרדי יסייע לו, אני מקדיש את כל כולי , ניסיוני והידע שצברתי על מנת לעזור לו בתביעתו. אני רותם את צוות עורכי הדין במשרדי ואת כל המשאבים שעומדים לרשותנו במטרה לפעול לכך שהלקוח יקבל את הפיצוי המירבי שמגיע לו מחברת הביטוח".
עו"ד דוד פייל

נבחרת מנצחת

במשרד פייל ושות' עובדים כ-30 עורכי דין בעלי ידע מקצועי רב, עתירי ניסיון בתחומי תביעות הביטוח אשר מתעדכנים באופן קבוע בכל התפתחות, תקנה, חקיקה או פסיקה רלוונטיים על מנת שנוכל להמשיך ולהיות משרד מוביל בתחום תביעות הביטוח.

לרשות עורכי הדין במשרדנו עומדים כלים רבים, שיטות עבודה יעילות, חשיבה יצירתית, מוטיבציה רבה  והצלחות של מאות מיליוני שקלים בהם זכינו בתביעות משפטיות עבור לקוחותינו במהלך השנים.

 

מדוע לבחור במשרד פייל ושות'?

  • עורך דין בתחום הביטוח נמדד, בין היתר, לפי מידת הידע, הכישורים, הניסיון שצבר והיקף הצלחותיו.
  • במשרד פייל ושות' מעניקים ללקוחות שירות מקצועי ללא פשרות, בו אנו מעורבים ומלווים את הלקוח בכל שלבי התביעה כך שהוא לא לבד באף שלב הדרך.
  • אלפי לקוחות מרוצים עבורם השגנו פיצויים בגובה מאות מיליוני שקלים.
  • עורכי דין מקצועיים ויצירתיים.
  • 20 שנות ניסיון.
  • יחס אישי, שקיפות ושרות הוגן ללא פשרות.
  • צוות מנצח שילחם בשבילך וישיג עבורך את המקסימום מול חברת הביטוח.
  • על עורך דין בתחום הביטוח אסור להתפשר!
דילוג לתוכן